Festiwal Łebski. Koncert: Grzegorz Hyży, Cotton Wing, Damian Ukeje

Wczytuję mapę...

Data / Godz.
Data - 01/08/2015 - 02/08/2015
15:30 - 22:00

Miejsce
Plac przy ul. Tysiąclecia

Kategorie


lebski-festival-2015-plakat-732x1024

Magnetic Group oraz Miasto Łeba zapraszają na trzecią edycję „Łebskiego Festiwalu”, który odbędzie się 1 sierpnia w Łebie na boisku sportowym nieopodal Szkoły Podstawowej! Rozpoczęcie imprezy już od godziny 15.30! Festiwal jest celebracją lata i muzyki, podczas którego na scenie wystąpią popularni polscy artyści. Zwycięzca Superjedynki 2015 w kategorii Supergwiazda – Grzegorz Hyży, którego utwory takie jak „Wstaję” czy „Na Chwilę” podbijają listy przebojów i doczekały się wielomilionowych odsłon na Youtube. Kolejnym wykonawcą, którego zobaczymy na scenie to zwycięzca The Voice of Poland z 2011 roku – Damian Ukeje z zespołem. Wystąpi również funk-bluesowa formacja – Cotton Wing, która od lat wygrywa nagrody na festiwalach muzycznych, min. na Rawa Blues Festival!

Poza tym na scenie usłyszycie i zobaczycie Mery Spolsky, która szturmem zdobywa coraz większą rzeszę fanów, a także nagrody na prestiżowych festiwalach. Dla łebskiej publiczności zaprezentuje się także Nightrun aka William Malcolm – czyli utalentowany finalista jednego z minionych programów X-Factor, a także rockowe trio Popsysze.

Artści i organizatorzy zadbają o świetną zabawę w gorącej Łebie, która nie bez kozery zajęła pierwsze miejsce w rankingu najpopularniejszych miast polskich 2014 roku! Bądźcie zatem z nami! – trzeci Łebski Festival nadchodzi!

Comments

comments