Multimedialny McDonald’s w Łebie

Wczytuję mapę...

Data / Godz.
Data - 11/07/2015 - 12/07/2015
11:00 - 18:00

Miejsce
Plac przy Orliku

Kategorie


Trwa nadmorska trasa multimedialnej ekspozycji McDonald’s! Już w ten weekend w Łebie!

McDonald’s ruszył w letnią trasę do popularnych, wakacyjnych miast nad polskim morzem oraz na Mazurach ze swoim multimedialnym show. Dzięki interaktywnym instalacjom uczestnicy pokazu otrzymają wyjątkową okazję, by zajrzeć do świata jakości McDonald’s. Już w najbliższy weekend firma zaprasza do Łeby na wyjątkową, multimedialną ekspozycję poświęconą swoim produktom.

Multimedialna_ekspozycja

 

Po sukcesie ubiegłorocznej, pilotażowej trasy multimedialna ekspozycja McDonald’s odwiedzi w tym roku aż 32 polskie miasta. Obecnie trwa letnia trasa, po nadmorskich miejscowościach. Interaktywną prezentację będzie można zwiedzić już w ten weekend na placu przy Orliku w Łebie. Ekspozycja zainstalowana na platformie ciągniętej przez wielką amerykańską ciężarówkę obejmuje 3 części:

  • Panele 3D, dzięki którym można wirtualnie „dotknąć” surowców, z których przygotowywane są produkty w McDonald’s;
  • Kino 3D, w którym widzowie mogą obejrzeć uprawy warzyw dla McDonald’s;
  • Gogle 3D, dzięki którym można zajrzeć do kuchni restauracji McDonald’s.

Innowacyjna ekspozycja McDonald’s będzie dostępna dla wszystkich zainteresowanych w godzinach 11.00-18.00 w najbliższą weekend w Łebie. Wstęp na pokaz jest bezpłatny. Uczestnicy będą mieli okazję odbyć kilkunastominutową wycieczkę po wirtualnym świecie jakości. Na jej zakończenie sprawdzą swoją wiedzę na temat McDonald’s w krótkim teście oraz otrzymają zaproszenie na poczęstunek do ustawionego obok mobilnego food trucka.

Wystawa będzie prezentowana co weekend przez najbliższych 5 miesięcy, do września. Najbliższe terminy trasy ekspozycji McDonald’s:

  • 11-12 lipca, godz. 11:00-18:00 – Łeba, Orlik
  • 18 lipca, godz. 11:00-18:00 – Niechorze, parking Bursztynowa
  • 19 lipca, godz. 11:00-18:00 – Mrzeżyno, Deptak

Ważnym elementem kampanii jest dedykowana strona internetowa www.twojepytaniado.mcdonalds.pl. Prezentowane na niej treści dostarczają informacji na temat dostawców produktów oraz ich jakości. Kluczowym elementem strony jest możliwość zadawania przez użytkowników pytań na wszelkie tematy dotyczące oferty produktowej firmy. Na specjalnie stworzonej podstronie będzie można także na bieżąco śledzić trasę, jaką pokonują trucki McDonald’s.

Pierwsza edycja kampanii „Nasze produkty, Twoje pytania” trwała od 20 września do 30 listopada 2014 r. W tym czasie McDonald’s ze swoim pokazem zawitał do 12 polskich miast, a w interaktywnych prezentacjach wzięło udział łącznie ponad 12 tysięcy osób.

Comments

comments