Funlandia - Dmuchany Park Rozrywki

W sezonie 2023 Park zostanie dla Was otwarty już 29 kwietnia i będzie działać weekendowo aż do rozpoczęcia wakacji!

Powstały w 2021 roku Dmuchany Park Rozrywki dla całej rodziny - Funlandia w Łebie, to doskonałe miejsce na spędzenie rodzinnego popołudnia, szczególnie jeżeli poczujecie się znużeni kąpielami słonecznymi, czy też tymi morskimi. W całym parku nie brakuje atrakcji dla całej rodziny, dzięki którym poczujecie się jak ninja! Czas więc na przedstawienie tego miejsca i pokazanie Wam, że warto odwiedzić je przy najbliższej okazji!

Oprócz wspaniałej zabawy dla wszystkich, Funlandia umożliwia również zorganizowanie niezapomnianych urodzin dla Twojego dziecka. Dla szkół, biur podróży, koloni, obozów oraz grup zorganizowanych przygotowana została specjalna, korzystna oferta, której szczegóły można poznać po kontakcie mailowym.

Dmuchany Park Rozrywki Funlandia w Łebie to prawie 400 m2 dmuchanego placu zabaw pod zadaszeniem (dzięki czemu żaden deszcz nie zatrzyma zabawy) oraz potężny, jeden z najdłuższych w Polsce - 50-metrowy tor przeszkód na świeżym powietrzu. To najdłuższa atrakcja na miejscu, podczas której trzeba w jak najkrótszym czasie pokonać takie przeszkody jak: wielkie ścianki wspinaczkowe, długie zjeżdżalnie czy wąskie tunele. Zastrzyk adrenaliny gwarantowany! Na najodważniejszych czeka nowa, najbardziej wymagająca atrakcja -ogromna, 8-mio metrowa skocznia w motywie dżungli.

Co więcej, na miejscu są też dwie specjalne strefy dla dzieci, które nie ukończyły jeszcze 3-go roku życia. 25 m2 strefy malucha z osobnym wejściem na dmuchanym placu oraz samochodowy skakaniec połączony z basenem z kulkami. Dzięki temu zyskujemy pewność, że absolutnie każdy będzie świetnie się (i co najważniejsze — bezpiecznie) bawił podczas wizyty w Dmuchanym Parku Rozrywki Funlandia.

Jeżeli zgłodniejecie lub poczujecie się spragnieni, to warto pamiętać, że na miejscu można zjeść pyszne lody naturalne, zapiekanki czy popcorn robiony na oleju kokosowym. Rodzice natomiast chętnie wypiją ciepłą kawę lub chłodną lemoniadę, podczas wypoczynku na strefie chilloutu z leżakami. Czasami trzeba po prostu odpocząć!

Dmuchany Park Rozrywki Funlandia w Łebie to naprawdę idealne miejsce dla każdego, kto kocha skakać, zjeżdżać, szaleć i spędzać ciekawie czas. Takiej atrakcji na terenie Łeby jeszcze nie było! Zachęcamy Was do zajrzenia na miejsce, szczególnie podczas rodzinnej wyprawy nad morze!

Godziny otwarcia: w sezonie poniedziałek – niedziela: 10:00-20:00,

aktualne godziny otwarcia parku dostępne są na stronie internetowej oraz na facebooku

Cennik: aktualny cennik dostępny jest na stronie internetowej parku www.funlandia.pl

Email kontaktowy do Funlandii - biuro@funlandia.pl

Lokalizacja: Łeba, hala namiotowa przy ulicy Tysiąclecia 10.

Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00