Familijne Pikniki Wakacyjne gościły w Łebie!

Podczas ostatniego weekendu na plaży w Łebie Familijne Pikniki Wakacyjne dostarczyły wielu niezapomnianych atrakcji. Słoneczna pogoda sprawiła, że plażowiczom dopisywał dobry humor i tłumnie korzystali z rozrywek, które zapewniły im marki Familijne, Hellena i Jolly baby.

IMG_6610

Od piątku 17 lipca do niedzieli 19 lipca w Łebie królowały Familijne Pikniki Wakacyjne. Plażowicze tłumnie korzystali z mnóstwa atrakcji przygotowanych przez marki Familijne, Hellena i Jolly baby. Trzydniowa impreza przyciągnęła ok. 3 500 osób.

Rozrywkę, zabawę i relaks przewidziano dla plażowiczów w każdym wieku. Do ich dyspozycji były trzy strefy z licznymi atrakcjami – Familijne Zabawy, Rodzinne Orzeźwienie i Strefę Zabaw Dla Najmłodszych. Największe zainteresowanie wzbudziły turnieje plażowej piłki nożnej i piłkarzyków stołowych. Nie zabrakło integrujących rodzinnych rozrywek m.in. konkursów celności strzału i żonglowania piłką, układania mega puzzli czy memory game. Uwagę najmłodszych skupiły kolorowe zjeżdżalnie, skaczące zwierzątka oraz basen z piłeczkami. Dzieci chętnie brały udział w warsztatach plastycznych, wykonywaniu zmywalnych tatuaży i teatrzyku plażowym. Osoby zmęczone rozgrywkami i emocjonującą zabawą chętnie odpoczywały na wygodnych leżakach. Dużą popularnością cieszyły się konkursy z nagrodami oraz degustacje chrupiących wafli Familijne, orzeźwiającej Oranżady Hellena i owocowych galaretek Jolly baby.

Cykl Familijnych Pikników Wakacyjnych sponsorują marki: Familijne – najbardziej rodzinne wafle i ciastka w Polsce, Hellena – łącząca pokolenia i słynąca z kultowej Oranżady oraz Jolly baby – soczyste galaretki w owocowych smakach. Partnerem medialnym Familijnych Pikników Wakacyjnych jest radio RMF MAXXX.

Comments

comments