Piaskowa Pizza Łeba

Pizza w czasie wakacji to coś, czego nie można sobie odmówić. Jeśli właśnie jesteś w Łebie i masz ochotę zjeść pyszną, świeżą i chrupiącą włoską pizzę, koniecznie zajrzyj na ulicę 10 Marca 2D, gdzie swój lokal ma Piaskowa Pizza. To jedna z najstarszych pizzerii w Łebie, która czynna jest przez cały rok, a nie tylko w sezonie letnim. O czym to świadczy? Że smak tej pizzy jest tak dobry, że kupują ją również mieszkańcy Łeby, a nie tylko turyści. To najlepsza rekomendacja dla lokali gastronomicznych w miejscowościach turystycznych.

Pizzeria Łeba — dlaczego Piaskowa to dobry wybór?

  • Oryginalna pizza — każdy, kto lubi smak prawdziwej włoskiej pizzy, nie będzie zawiedziony, odwiedzając pizzę Piaskową. Naszą specjalnością jest pizza na cienkim cieście wg oryginalnej receptury prosto z Italii. Mamy również coś dla miłośników pizzy amerykańskiej, czyli na grubszym cieście i z większą ilością dodatków — propozycja doskonała na większy głód.

  • Doskonałe składniki — nasza pizzeria Łeba słynie z najwyższej jakości składników. Stawiamy przede wszystkim na jakość produktu, wiedząc, że to od składników zależy ocena pizzerii i zadowolenie gości.

  • Własne sosy — samodzielnie przygotowujemy sosy do pizzy oraz oliwy z oliwek — na ostro lub czosnkowo. Nie korzystamy z gotowych sosów przemysłowych, dając gościom wysoką jakość, które od nas oczekują.

  • Pizza na miejscu lub na dowóz — na pizzę zapraszamy do naszego przytulnego lokalu w Łebie przy ul. 10 Marca 2D lub zapraszamy do zamawiania pizzy na telefon do swojego pokoju, domku lub mieszkania.

  • Bezpłatny transport — wybierasz pizzę z dowozem? Nie musisz martwić się o koszt transportu. W Łebie pizzę dostarczamy bezpłatnie!

  • Płatność gotówką i kartą — odwiedzając pizzerię Piaskowa w Łebie, nie musisz brać ze sobą gotówki. Na miejscu bez problemu zapłacisz kartą, telefonem lub blikiem. Płatność kartami działa także wtedy, kiedy zamówiona jest pizza na dowóz.

  • Łeba, Nowęcin, Żarnowska, Szczenurze — na terenie tych miejscowości pizzeria Łeba dostarcza swoją pizzę.

Sprawdź menu w pizzeria Łeba

Zapraszamy na naszą stronę https://piaskovapizza.pl/, na której można sprawdzić dostępne menu i wybrać swoją pizzę, którą chcesz zjeść. Pizze dostępne są w dwóch rozmiarach: duża 30 cm i rodzinna 42 cm. Istnieje także możliwość zamówienia pizzy pół na pół, czyli dwa różne rodzaje na dwóch połówkach ciasta.

Kiedy możesz zamówić pizzę w Piaskowa Pizza Łeba?

Zawsze wtedy, kiedy masz na to ochotę. Pizzeria Łeba czynna jest przez cały tydzień od godziny 12 do 24. Aby złożyć zamówienie na pizzę, wystarczy zadzwonić pod numer + 48 666 451 999 i podać wybraną przez siebie pizzę (nazwa lub jej numer w menu oraz wielkość). Nasz pracownik potwierdzi przyjęcie zamówienia, określi przybliżony czas dostawy i potwierdzi cenę do zapłaty u kierowcy.

Pizza Łeba dowóz

Do pizzy na dowóz nie doliczamy żadnych opłat za opakowanie itp. Na terenie miasta Łeba pizza

Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00