Melex Łeba

Wakacje w Łebie nierozłącznie kojarzą się z czystymi plażami, ruchomymi wydmami i fokarium. Jest jeszcze jedna charakterystyczna rzecz — melexy poruszające się po drogach tego miasta i jego okolic.

Co to są melexy Łeba?

Są to wygodne pojazdy, które dowożą turystów w najpopularniejsze atrakcje Łeby. Na plażę, do latarni morskiej Stilo, na ruchome wydmy, do fokarium, a także do jednego z wielu parków rozrywki w Łebie. Szybki i bezpieczny transport dostępny jest przez 24 godziny na dobę. Co to oznacza? Że melex Łeba to również doskonały sposób na dojazd na dyskotekę i powrót z niej do domu. Szybko i wygodnie, z możliwością jednoczesnego przewozu nawet 8 lub 9 osób. Aby skorzystać z usług transportowych oferowanych przez melexy w Łebie, wystarczy zadzwonić na całodobowy numer operatora i zamówić pojazd na wskazany adres.

Gdzie dojeżdża melex Łeba?

Melex dojedzie wszędzie tam, gdzie sobie życzysz. Chcesz odwiedzić najciekawsze atrakcje w Łebie i jej okolicach? Nie chcesz jechać swoim samochodem? Zamów melex w Łebie, aby bez stresu, korków i szukania miejsc parkingowych ciekawie spędzić czas z rodziną. Wycieczki po Łebie melexem zyskują coraz większą popularność wśród młodzieży oraz osób dorosłych z rodzinami. Wspólna wycieczka i opieka kierowcy melexa, który zawiezie Was prosto pod wskazany adres, to gwarancja udanych wakacji.

Atrakcje w Łebie, do których dojedziesz melexem

  • Latarnia morska Stilo — jedna z kilku latarni morskich w Polsce, które w całości wykonano ze stali. W okresie wakacyjnym latarnia udostępnia swój najwyżej położony taras widokowy, z którego można podziwiać okolice.

  • Ruchome wydmy — melex Łeba dowiezie Was pod samo wejście na ruchome wydmy w Łebie. To jedno z nielicznych miejsc w Europie, chętnie odwiedzane przez turystów z Polski i za granicy. Ruchome wydmy są częścią Słowińskiego Parku Narodowego, który również jest wart odwiedzenia.

  • Fokarium Sea Park — deszczowy dzień nad morzem nie musi być nudny. Można się wtedy wybrać np. do największego w kraju fokarium i oceanarium Sea Park. Na miejsce oczywiście zawiezie Was melex Łeba, po który wystarczy tylko zadzwonić.

  • Port Jachtowy — położony w Łebie port jachtowy to świetne miejsce na romantyczny spacer przy zachodzącym słońcu. W zorganizowaniu wieczornej randki jak zawsze pomoże melex Łeba, który zawiezie Was prosto tam, gdzie macie ochotę.

  • Dyskoteki w Łebie — kluby takie jak Wesele, Euphoria lub Just! czekają na wczasowiczów. Melexy Łeba szybko i bezpiecznie zawiozą Was na imprezy w Łebie.

Pozostałe usługi oferowane przez melex w Łebie

  • Zakupy na telefon — potrzebujesz coś ze sklepu? Zadzwoń do nas, a kierowca Ci to przywiezie;

  • Wykupienie recepty — jesteś chory i potrzebujesz wykupić leki na receptę w aptece? Wyślij nam kod QR recepty, a za kilkanaście minut leki będą u Ciebie;

  • Catering na telefon — chcesz zamówić do pokoju jedzenie z restauracji, która nie ma swojego dowozu? My się tym zajmiemy. Zadzwoń, powiedz, na co masz ochotę i czekaj na ciepły posiłek.

Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00