Atrakcje w Łebie

(25)

Plaża w Łebie Z uwagi na oryginalne, atrakcyjnie turystycznie położenie, plaże łebskie od wielu lat cieszą się niesłabnącą popularnością wśród turystów. Amatorzy plażowania cenią sobie ... więcej »

Łeba

Łeba Ruchome Wydmy Ruchome wydmy - położone na terenie Słowińskiego Parku Narodowego, między morzem a jeziorem Łebsko. Pod wpływem wiatru przemieszczający się piasek powoduje, że wydmy "wędrują" na ws... więcej »

Między morzem a jeziorem Łebsko, na terenie Słowińskiego Parku Narodowego

Słowiński Park Narodowy Słowiński Park Narodowy - ta nazwa (słowiński) pochodzi od Słowińców - społeczności, która dawniej zasiedlała obszary obecnego parku. Słowiński Park to jeden z dwóch parków nad... więcej »

Od Łeby po Rowy

Port, nabrzeże, marina PORT RYBACKI Położony u ujścia kanału Chełst do rzeki Łeby. Z portu można wypłynąć na wycieczkę statkiem po morzu. PORT JACHTOWY Łebska Marina położona jest u ujścia rzeki Łeby... więcej »

ul. Kościuszki, ul. Jachtowa

Łeba historia miasta Łeba to nadmorskie miasto położone nad rzeką o tej samej nazwie. Pierwsze zasiedlenia w tej okolicy miały prawdopodobnie miejsce jeszcze w neolicie - archeolodzy znaleźli pojedync... więcej »

Wizyta w Motylarni w Karwi jest jak wejście do rajskiej dżungli. W świecie bajecznych motyli, które swobodnie latają między odwiedzającymi, możesz zachwycić się ich pięknem, zrelaksować i wycis... więcej »

ul. Kopernika 29A, Karwia

FARMA ALEXA to magiczna wioska przygód, w której spędzicie wyjątkowy czas.   Nasz obiekt to 10 hektarów świetnej zabawy a to przeliczając 100 000 metrów kwadratowych- czyli dużo!Ponad 50 atrakcji w f... więcej »

Atrakcje sportowe w Łebie Łeba to idealne miejsce na spędzenie wolnego czasu w aktywny sposób. Poniżej przedstawiono kilka miejsc wraz z adresem, które warto odwiedzić. Sportowe atrakcje: Boisko Orl... więcej »

Łeba wycieczki statkiem Jak w wielu innych miejscowościach nadmorskich, szczególnie tych posiadających porty, również w Łebie w okresie letnim można wybrać się na morską wycieczkę jedny... więcej »

Nabrzeże pasażerskie w Łebie

Dom Kuracyjny - Zamek na Wydmie Ruch turystyczny w Łebie, jak i innych nadmorskich miejscowościach, rozpoczął się wraz z rozwojem komunikacji: kolei, dróg, samochodów. Łeba pod koniec X... więcej »

ul. Sosnowa 1, Łeba

Łeba Labirynt Labirynt naturalny to główna atrakcja parku przeznaczona tylko dla odważnych osób posiadających dobrą orientację w terenie. Główny labirynt zajmuje powierzchnię 500... więcej »

ul. Wspólna, Łeba

Ruiny kościoła św. Mikołaja Dawna Łeba położona była na zachodniej stronie rzeki Łeba. W miejscowości stał wówczas Kościoł św. Mikołaja. Po sztormie z 1558 roku i następnym w roku 1570 miasto ... więcej »

ul. Turystyczna

Power Park Łeba Power Park Łeba - miejsce na aktywne spędzanie czasu - wszystkie atrakcje oraz sprzęt, z którego korzysta obiekt posiadają odpowiednie certyfikaty oraz spełniają wysokie normy ... więcej »

ul. Nadmorska 27, Łeba

Latarnia morska w Ustce Latarnia morska w Ustce, Zlokalizowana po wschodniej stronie falochronu, u ujścia rzeki Słupi, to niezwykle interesujący architektonicznie obiekt, składający się z ośmiokątnej... więcej »

ul. Marynarki Polskiej 1, Ustka

Latarnia Morska Stilo Latarnia Stilo położona w odległości pięciu kilometrów od wsi Stilo (zwanej również Ostenik) oraz ok. 10 km na wschód od miasta Łeba, jest charakterystyczną... więcej »

Latarnia morska Czołpino Latarnia Czołpino jest najbardziej oddaloną od skupisk ludzkich tego rodzaju budowlą. Wybudowano ją w odległości około tysiąca metrów od brzegu, pomiędzy miejscowościami Łeba ... więcej »

Szlak Latarni Morskich woj. pomorskiego Miejscowości w których są latarnie oraz odległości między nimi. Krynica Morska – 65km – Gdańsk Port Pn. – 25km – Gdańsk Nowy Po... więcej »

Ustka Ustka to malowniczo położona, u ujścia rzeki Słupi, niegdyś niewielka wioska rybacka - dziś jest znanym i docenianym uzdrowiskiem. Czyste powietrze, lasy nadmorskie, czysta woda i szerokie plaże... więcej »

Rowy Rowy to mała, spokojna, rybacka miejscowość nadmorska, latem zmieniająca się w letnisko, oddalona od Łeby o ok. 30 km wzdłuż linii brzegowej Bałtyku. Jako że Rowy położone są u ujścia rzeki Łupaw... więcej »

Jastrzębia Góra Jastrzębia Góra dzięki malowniczemu położeniu na wysokim klifowy brzegu (67m n.p.m.) i rozległej bazie noclegowo-gastronomicznej przyciąga latem rzesze turystów. Nazwa pochodzi od najw... więcej »

Jezioro Gardno Jezioro Gardno zajmuje obszar blisko 2500 ha i jest to jezioro o średniej głębokości wynoszącej zaledwie 1,3 m (maksymalna głębokość wynosi 2,6 m). W części centralnej jeziora leży Wysp... więcej »

Dębki Dębki - niewielka, urokliwa miejscowość letniskowa położona przy ujściu rzeki Piaśnicy do morza, pomiędzy Łebą a Jastrzębią Górą. To spokojne kąpielisko morskie szczyci się czystą, nigdy nie zat... więcej »

Rozewie Atrakcje - Latarnia morska Latarnia morska w Rozewiu zlokalizowana jest przy ul. Leona Wzorka 1. Patronem ulicy jest latarnik, który pracował tutaj w latach 1920 -1939. We wrześniu 1939 r. - p... więcej »

Wakacje w Łebie nierozłącznie kojarzą się z czystymi plażami, ruchomymi wydmami i fokarium. Jest jeszcze jedna charakterystyczna rzecz — melexy poruszające się po drogach tego miasta i jego okol... więcej »

Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00